Įmonių steigimas

Įmonių steigimas

imoniu-steigimas


Įmonės steigimas
Į bus daug paprastesnis su profesionalų pagalba! Padėsime Jums tinkamai pasirinkti įmonės teisinę formą, NEMOKAMAI pakonsultuosime bei atliksime visus įmonės steigimo darbus už Jus! Jums beliks tik atvykt į mūsų biurą ir pasirašyti dokumentus. Įsteigsime Jums mažąją bendriją, viešąją įstaigą ar kitą juridinį vienetą greitai ir profesionaliai.

MB steigimo kaina  – 249€                   VšĮ steigimo kaina249€                     UAB steigimo kaina269€

Į kainą įskaičiuoti visi registrų centro mokesčiai, antspaudo gamybos kaštai, registracijos adresas neribotam laikui ir visų dokumentų parengimas.

Trumpai apie kiekvieną steigimą :


 

UAB (Uždaroji akcinė bendrovėgali būti steigiama 2 būdais. Pirmasis – Notariniu būdu, kuris užtrunka apie savaitę ir antrasis – UAB steigimas internetu – trunkantis 2-3 darbo dienas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis užtruksite ne ilgiau nei 1 valandą! Visus steigimo dokumentus parengsime už jus, Jums beliks tik pasirašyti. Notarinis steigimo būdas yra kiek ilgesnis ir brangesnis dėl notaro mokesčių. Steigiant UAB per notarą paruošiame visus reikalingus steigimo dokumentus, suplanuojame susitikimą su notaru ir, esant poreikiui, kartu su jumis pristatome dokumentus į registrų centrą.


 

MB  (Mažosios bendrijos) steigimas gali būti atliktas dviem būdais elektroniniu ir pas notarą. Elektroninis MB steigimas užtrunka 2-3 darbo dienas, o pas notarą gali trukti savaitę. Visus mažosios bendrijos steigimo veiksmus atliksime už Jus! Jums beliks tik sugalvoti pavadinimą, kurį įregistruosime, atvykti pas mus su elektroniniu parašu ir pasirašyti įmonės steigimo dokumentus!


VšĮ (Viešosios įstaigos) steigimas internetu yra greičiausias ir pigiausias steigimo būdas. Jums tereikės sugalvoti pavadinimą ir su elektroniniu parašu vienam susitikimui atvykti pas mus. Mes atliksime visus steigimo veiksmus už Jus ir užsakysime antspaudą .Viešosios įstaigos steigimas pas notarą užtrunka šiek tiek ilgiau nei internetu ir yra brangesnis dėl notaro mokesčių.

Daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu paštu:

Tel. +37064930019

El.p. info@lcpc.lt