UAB steigimas Klaipėdoje

UAB STEIGIMAS KLAIPĖDOJEuab-steigimas-klaipedoje

UAB steigimas Klaipėdoje gali būti atliekamas trimis skirtingais būdais, iš kurių galite išsirinkti sau

labiausiai tinkamą. Mūsų specialistai padės Jums sutaupyti brangų laiką ir finansus atlikdami steigimo darbus už Jus.


UAB STEIGIMAS EL. BŪDU:

Pirmasis, vienas greičiausių UAB steigimo būdų – steigimas elektroniniu būdu tiesiai ant Jūsų. Jums tereiks sugalvoti norimą įmonės pavadinimą, pateikti jį mums patikrinimui, jeigu pavadinimas atitinka visus lietuvių kalbos komisijos reikalavimus ir yra netapatus su jau Lietuvoje egzistuojančia įmone ar prekiniu ženklu – įregistruosime jį tą pačią dieną. Kol vyks pavadinimo registravimo procedūra, akcininkams reikės pasidaryti mobiliuosius elektroninius parašus (nuvykus pas mobiliojo ryšio operatorių), bei numatyti naujosios įmonės kontaktus, akcininkų struktūrą ir kas bus įmonės vadovas. Visus kitus steigimo darbus atliksime mes! Paruošime visus steigimo dokumentus, padėsime su kaupiamosios sąskaitos atidarymu, Jums beliks pervesti įstatinį kapitalą į naująją įmonės sąskaitą! Po įstatinio kapitalo suformavimo apmokėsime steigimo išlaidas ir perduosime duomenis registrų centrui vykdyti. Po visų biurokratinių darbų, užsakysime Jums įmonės antspaudą, kurį galėsite atsiimti jau kitą darbo dieną su naujuoju įmonės pažymėjimu (ESI).

UAB STEIGIMAS ELEKTRONINIU BŪDU TIK 269€!


UAB STEIGIMAS IR PARDAVIMAS:

Antrasis steigimo būdas labai panašus į pirmąjį, tik įmonę steigiame ant savęs ir tada organizuojame pardavimą pas notarą. Šiuo atveju, visus steigimo darbus atliksime už Jus, suformuosime įstatinį kapitalą, paruošime visus įmonės dokumentus ir pagaminsime spaudą. Jums teliks sugalvoti pavadinimą, atsakyti į keletą klausimų apie įmonės akcininkų struktūrą, vadovo duomenis ir naujuosius įmonės kontaktus, bei atvykti pas notarą pasirašyti akcijų pirkimo – pardavimo sutartį Jums tinkamu laiku.

UAB STEIGIMO-PARDAVIMO KAINA TIK 299€.


 Notarinis steigimas.

Galime suruošti Jums visus reikalingus UAB steigimo dokumentus, sutarti Jums tinkamiausią laiką pas notarą, Jums teliks nuvykti ir juos pasirašyti. Po dokumentų pasirašymo savarankiškai nuvyksite į registrų centrą, kur pateiksite dokumentus. Įmonės pažymėjimą gausite per kelias d.d. ir galėsite sėkmingai pradėti verslą. Tai yra ilgiausias ir brangiausias UAB steigimo būdas, tačiau kai yra reikalingi specifiniai – tai vienintelis sprendimo būdas.

UAB Dokumentų parengimas įmonės steigimui pas notarą – 109€ + PVM!


DĖMĖSIOPARDUODAMOS NAUJOS UAB!

UAB pardavimas Klaipėdoje – greito starto garantas. Galime parduoti Jums jau įsteigtą UAB, nevykdžiusią veiklos, su pagamintu antspaudu, visais dokumentais ir suformuotu įstatiniu kapitalu. Viskas ko Jums reikės – susisiekti su mumis, išsirinkti UAB iš mūsų parduodamų įmonių sąrašo, atsakyti į klausimus, reikalingus UAB pardavimui ir nuvykti pas notarą Klaipėdoje Jums tinkamiausiu laiku.

Vos tik nusipirkę įmonę, Jūs jau turėsite įmonės rekvizitus, todėl jau kitą dieną galėsite vykti pasirašyti pirmųjų sutarčių ar tvirtinti sandorius.

Jau įsteigtos įmonės pirkimas – greičiausias ir tinkamiausias sprendimas skubantiems!

UAB pardavimo Klaipėdoje kaina vos 299€.


Daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu paštu:

Tel. +37064930019

El.p. info@lcpc.lt