Mažosios bendrijos steigimas

MAŽOSIOS BENDRIJOS STEIGIMAS

 

Mažosios bendrijos (MB) steigimas atliekamas dviem būdais – elektroniniu ir pas notarą.mazosios-bendrijos-steigimas

Elektroninis MB steigimas užtrunka 2-3 darbo dienas, o pas notarą gali trukti savaitę. Visus mažosios bendrijos steigimo veiksmus atliksime už Jus! Jums beliks tik sugalvoti pavadinimą, kurį įregistruosime, atvykti pas mus su elektroniniu parašu ir pasirašyti įmonės steigimo dokumentus! Taip pat NEMOKAMAI konsultuojame dar neapsisprendusius dėl įmonės teisinės formos.


 

MB steigimo internetu išlaidos – tik 249€.

Į kainą įskaičiuotas antspaudas, visų dokumentų parengimas, registrų centro mokesčiai bei registracijos adresas NEMOKAMAI!


 

Mažosios bendrijos  savybės

Mažoji bendrija (MB) gali būti įsteigta nuo 1 iki 10 narių. Nariais gali būti tik fiziniai asmenys. Taip pat verta pabrėžti, kad MB neturi nustatyto minimalaus įstatinio kapitalo, jis gali būti tiesiog simbolinis 1€ mokestis. Narių mokestis į mažąją bendriją gali būti tiek piniginis, tiek nepiniginis (nepiniginio įnašo vertė turi būti nustatyta vienbalsiai narių susirinkimo metu). Verta atkreipti dėmesį į tai, jog MB steigėjai gali pasirinkti vieną iš dviejų valdymo organų – MB narių susirinkimo ir vienasmenio valdymo organo – mažosios bendrijos vadovo, kuris dirba pagal civilinę paslaugų sutartį. Jei įmonę valdo narių susirinkimas, sprendimai priimami balsų dauguma(dažniausia praktika – 1 narys turi vieną balsą), tačiau kai valdymo organas yra vadovas, nuostatuose gali būti nustatyta kitaip.

Daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu paštu:

Tel. +37064930019

El.p. info@lcpc.lt