UAB steigimas

UAB STEIGIMAS


Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) gali būti uab-steigimassteigiama 2 būdais. Pirmasis – Notariniu būdu, kuris užtrunka apie savaitę ir antrasis – UAB steigimas internetu – trunkantis 2-3 darbo dienas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis užtruksite ne ilgiau nei 1 valandą. Visus steigimo dokumentus parengsime už jus, jums beliks tik pasirašyti. Notarinis steigimo būdas yra ilgesnis ir brangesnis dėl notaro mokesčių. Steigiant UAB per notarą paruošiame visus reikalingus steigimo dokumentus, suplanuojame susitikimą su notaru ir, esant poreikiui, kartu su jumis pristatome dokumentus į registrų centrą.


Steigimas internetu yra greičiausiais ir pigiausias UAB steigimo būdas. Žingsniai, kuriuos jums reikės atlikti :

  1. Sugalvoti įmonės pavadinimą;
  2. Pateikti naujos įmonės duomenis (kas yra vadovas? Kontaktiniai duomenys,akcininkai ir kt.);
  3. Kai atliksime visus steigimo veiksmus, suformuosime įstatinį kapitalą, pagaminsime antspaudą, sutvarkysime reikiamus dokumentus;
  4. Jums beliks tik atvykti pas mus ir pasirašyti.

UAB steigimas internetu – 269 Eur;

UAB steigimas notariniu būdu – nuo 399 Eur;

Jeigu UAB reikia skubiai – galime parduoti jau įsteigtą, veiklos nevykdžiusią, naują UAB už 299 Eur. Įsteigta UAB jau turi adresą (kurį paliksime neribotam laikui) ir pagamintą antspaudą.

Taip pat galime padėti įsteigti UAB su ne lietuvišku pavadinimu. Papildomos pavadinimo registravimo išlaidos – 220 Eur + PVM.

Kilus klausimams konsultuojame NEMOKAMAI.


Platesnė informacija apie UAB steigimą:

Uždaroji akcinė bendrovė (UAB) yra gerai žinoma juridinė forma užsienio rinkose, todėl  tai yra patraukliausia forma norint dirbti su užsienio partneriais ir plėsti rinką svetur.

UAB patraukli ir dėl verslo rizikos – pagal akcinių bendrovių įstatymą uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis vienetas. Tai reiškia, kad akcininkai nerizikuoja savo turtu(nebent teismas įrodo nusikalstamas veikas), rizikuojama turtu, priklausančiu verslui.

Dar vienas uždarosios akcinės bendrovės (UAB) privalumas yra tai, jog akcininkais gali būti ne tik fiziniai, bet ir juridiniai asmenys. Tai yra patogu investicinio kapitalo pritraukimui – juridiniai vienetai investuoja į įmonę tapdami jos akcininkais, įgydami dalį įmonės turto.

Daugiau informacijos telefonu arba elektroniniu paštu:

Tel. +37064930019

El.p. info@lcpc.lt